Hakkımızda

2018 yılında Diş ve Diş sağlığı sektöründe orta ölçekli projeler ile piyasa giren Piksel216 günümüz teknoloji ve AR-Ge çalışmaları ile girdiği üst düzey projelerde de iyi sonuçlar elde etmiştir. Ve 2020 yılında ürettiği DR. Clident sağlık bakanlığı onaylı patentli ürününü güçlü ekip kadrosu ile zirveye doğru ilerlemektedir.

Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda büyüyen Dr. Clident, esnek üretim kabiliyeti ve yüksek üretim kapasitesi 4 ülkede faaliyet sürdürmektedir.

Sağlığı bireyin kendisi için olduğu kadar, bir aile meselesi olarak da görmeyi, misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz.

Müşterilerimizin fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve en iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve Ürünlerimizde anında etki ve devamlılık ile sürekli memnuniyet sağlamak.

İnovasyona verdiğimiz önem sayesinde hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmak amacıyla sizler için sürekli AR-GE çalışmalarına devam ediyoruz.

Ürünlerimizde Hayvan Testleri Yapılmamıştır.

Ürünlerin AR-GE çalışmaları ve üretimi esnasında, Dünyayı paylaştığımız sessiz dostlarımıza ve birlikte yaşadığımız dünyamıza zararı olmayan hammadde seçimleri ve üretim prosesleri özenle oluşturulmuştur.